Vazhdon eksporti i “Prince Caffe”-s dhe miellit “Finnesa” në ShBA

20 dhjetor 2017 | 17:11

Devolli Corporation ka vazhduar të mërkurën me eksportin e radhës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kjo kompani ka eksportuar për në ShBA, kafe (Prince Caffe) dhe miell (Finnesa).

Devolli Corporation ka akredituar të gjitha produktet e saj me certifikatat me të njohura ndërkombëtare si FDA, BRC, IFS, HACCP, FSSC 2200, etj, duke bërë që këto produkte tashmë të eksportohen në 17 vende të botës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi Altin Merlaku ditë më parë është larguar nga Besa…