Vazhdon interesimi i Milanit për Belottin

07 shkurt 14:26

AC Milan vazhdon të jetë i interesuar për transferimin e sulmuesit Andrea Belotti nga Torino. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Milanit, Massimilliano Mirabelli.

“Të gjithë e dinë që ne provuan ta sjellim te Milani, por kjo nuk u bë shkaku i shumë arsyeve. Ai mbetet lojtar shumë i mirë, një tifoz i Milanit dhe kush e di. Ndodhsha një ditë ai do ta veshë fanellën që e kishte ëndërr që kur ishte i vogël”, ka thënë Mirabelli.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Ballkanit Perëndimor në vitin 2018-të,  do të marrin…