Vdekje e dyshimtë në Gjakovë

19 gusht 2023 | 11:04

Një person është gjetur pa shenja jete në rrugën “Fadil Nimani” në Gjakovë.

Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Policia në raportin 24-orësh ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Sipas PK-së, rasti është duke u hetuar, ku i njëjti është iniciuar “Hetim i vdekjes”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fluksi i mërgimtarëve në dalje të Kosovës është shumë i…