Vdes aktori i “House of Cards”

10 shkurt 22:00

Ka vdekur aktori Reg E. Cathey, i njohur për rolin e tij në “House of Cards”.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur David Simon, të premtën mbrëma, shkruan “CNN”.

Reg E. Cathey kishte lindur në gusht të vitit 1958 në Alabama, ndërsa njihet për një numër rolesh në kinematografi.

Për vdekjen e 60 vjeçarit familjen e kanë ngushëlluar miq dhe kolegë të ti

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy ushtarë turq kanë humbur jetën nga rrëzimi i helikopterit…