Vdes një 20-vjeçar nga Suhareka, u lëndua rëndë në vendin e punës

24 shkurt 2019 | 17:12

Një 20-vjeçar nga Mushtishti i Suharekës ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra në vendin e punës.

Ai kishte punuar në regjionin e Prishtinës dhe para disa ditësh kishte marrë plagët e rënda.

Për “klankosova.tv” rastin e ka konfirmuar Policia e Prizrenit, ndërsa thanë se ngjarja ka ndodhur në Prishtinë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Derbi i zhvilluar në “Old Trafford” mes Liverpool dhe Manchester…