Vdes një nga katër të lënduarit në aksidentin e mbrëmshëm në Zonën Industriale

23 qershor 2024 | 17:38

Ka vdekur në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës, njëri personat e lënduar në aksidentin e mbrëmshëm që ndodhi në Zonën Industriale në Prishtinë.

Kjo u konfirmua për Klankosova.tv nga mjeku kujdestar, Ejup Govori.

“Po, ka qenë në Ortopedi. E kanë sjellur pa shenja jete”, deklaroi Govori.

Në aksidentin e rëndë mbrëmë ishin të përfshira pesë vetura.

Derisa si pasojë e këtij aksidenti katër mbetën të lënduar, njëri prej tyre rëndë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtegtime nëpër Atdhe (CCCXIII) Nga: Berat Luzha Në rrugën e…