Vedati tregon historinë si iu plagos shoku në luftë

27 janar 10:55

Gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme, disa nga banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, kanë zgjedhur të flasin për luftën.

Arta, Mbresa, Andi, Gresa dhe Himena ishin në oborrin e shtëpisë kur Vedati nisi të tregonte një histori goxha të frikshme që kishte ndodhur në lagjen “Tophane” në Prishtinë.

Humoristi tregon se si i është plagosur një shok dhe më tej.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trupi gjykues në rastin ndaj ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të…