Verë me kanabis

11 dhjetor 2018 | 11:52

Raportohet se pirja e alkoolit para kanabisit nuk është ide e mirë, por tani mund të blesh një verë të mbushur me kabanis, kështu që nuk e mundoni shumë veten për të vendosur se kë duhet ta pini të parën. Vera në ngjyrë të gjelbër të ndritshme ka dalë në shitje online për 20 paund. Winabis përmban vajra që rrjedhin nga kanabisi, ndërsa vera konsiderohet tërësisht ligjore. Winabis është hera e parë që ka futur kanabis në pije alkoolike.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka humbur kontrollin e veturës së tij dhe përfundoi në…