Zbret shkallët me makinë pasi ishte i dehur

11 dhjetor 11:50

Ka humbur kontrollin e veturës së tij dhe përfundoi në fund të shkallëve të “Trinita dei Monti”, në zemër të Romës. Incidenti ndodhi të dielën. Skena u vu re nga disa agjentë të policisë vendore në shërbim te Sheshi “Spanja”, të cilët më pas kanë identifikuar djalin i cili ishte larguar nga makina për të kërkuar ndihmë. 27-vjeçari rezultoi ‘pozitiv’ ndaj testit të alkoolit dhe u denoncua për ‘drejtim të veturës në gjendje të dehur’.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Legjenda e portës italiane, Dino Zoff, e ka bërë një…