Veseli dhe Zabërgja vazhdojnë me Vushtrrinë

18 korrik 2018 | 14:15

Skuadra e Vushtrrisë nuk po ndalet në këtë afat kalimtar, kurse tash ka vazhduar kontratat me futbollistët Besart Veseli dhe Dior Zabërgja.

Futbollistët në fjalë do t’i mbrojnë ngjyrat e skuadrës së Vushtrrisë edhe për një vit, kurse misioni i këtij klubi është rikthimi në Vala Superligë.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rivaliteti në botërorin e Moto GP midis pilotit spanjoll Marc…