Veseli uron Pashkët

21 prill 2019 | 12:03

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka uruar besimtarët e krishterë me rastin e festës së Pashkëve.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se kjo festë të sjell sa më shumë mirësi, gëzim dhe begati.

“Uroj nga zemra besimtarët e krishterë: Gëzuar Pashkët! Le të sjellë kjo festë e shënuar sa më shumë mirësi, gëzim dhe begati për ju dhe të afërmit tuaj! Paqja dhe harmonia mbizotëroftë në familjet tuaja”, ka shkruar Veseli në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një numër i vendeve të botës janë shprehur të shokuar…