Veseli viziton familjen e presidentit Thaçi: Me prindërit e vëllait tim të luftës

02 korrik 21:00

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka vizituar familjen e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Derisa sot presidenti Thaçi ka qëndruar për vizitë tek familja Demaj në Abri, Veseli ka vizituar prindërit e tij në Burojë.

Veseli ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook”, se ka vizituar prindërit e presidentit dhe vëllait të tij të luftës.

“Në Burojë, me prindërit e Presidentit dhe vëllait tim nga lufta, Hashim Thaçi”, ka shkruar Veseli.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kosova është përfshirë në listën e vendeve me rrezik të…