Vetëm Kim Kardashian di të tërboj rrjetin

01 gusht 2018 | 01:22

Për një kohë ajo ka qenë nën hijen e motrave të saj të vogla Kandell dhe Kylie.

Por, ajo di si të merr vëmendjen e të gjithëve.

Ylli i “Keeping Up with the Kardashians”, Kim Kardashian ka publikuar një fotografi me bikini në profilin e saj në Instagram.

lg.php.gif

Ajo me format perfektë të trupit të saj ka tërbuar të gjithë ndjekësit e saj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania “Facebook” thotë se ka mbyllur 32 llogari në Facebook…