Vjehrra lajmëron policinë se i është zhdukur nusja e djalit në Fushë-Kosovë

20 shkurt 2024 | 08:49

Një grua ka lajmëruar në Policinë e Kosovës se i është zhdukur nusja e djalit.

Sipas policisë, ajo ka thënë se nusja është larguar nga banesa dhe se nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Policia ka nisur hetimet.

“Rr. 28 Nëntori, Fushë Kosovë 16.02.2024-14:10. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se nusja e djalit viktima ka dalë nga banesa dhe nuk dihet asgjë per vendndodhjen e saj. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, ka paralajmëruar përsëri se ushtria…