Vjen goli i tretë në finalen Francë – Kroaci

15 korrik 2018 | 17:42

Golat në finalen Francë – Kroaci nuk kanë të ndalur, pasi në pjesën e parë është shënuar edhe goli i tretë.

Franca ka kaluar në epërsi me golin e shënuar nga penaltia nëpërmjet Antoine Griezmann (38). Paraprakisht më dorë luajti Ivan Perisiq dhe gjyqtari kryesor akordoi penallti, të cilën pa problem e riktheu në gol sulmuesi Griezmann.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kombëtarja e Kroacisë nuk është ndalur edhe pas golit të…