Vjeshta në Petrol Company fillon me shumë zbritje

03 tetor 17:25

Vjeshta në Petrol Company fillon me shumë befasi, dhe zbritje pa fund.

Të gjithë e dimë që Petrol Company njihet për kualitet dhe shërbim më të mirë në treg, dhe se duke u furnizuar me derivatet e saj vetura juaj do të bëjë më shumë kilometra dhe do të kursehet nga defektet e mundshme.

Si gjithmonë Petrol Company ka ditur të sjellë shumë oferta, shumë risi  dhe është pioniere në të gjitha risit dhe inovacionet. Andaj kësaj radhe ka befasuar klientët e saj me Bonus Kartelë me oferta marramendëse.

Vlen të kujtohet që Petrol Company për çdo litër të shitur, ndanë 1 CENT për ndërtimin e 8-të shtëpive për familjet në nevojë.

Detajet e ofertave mund t’i gjeni me poshtë (foto)

Linku me te cilin lidhet artikulli:

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prishtinë - Cilësia e verërave të Kosovës po pëlqehet nga…