“Vladimir Thaçi” në rrugët e Prishtinës (Foto)

15 nëntor 2018 | 11:26

Mëngjesi i kësaj të enjte gjeti banorët e kryeqytetit në mesin e grafiteve të shumta të cilat pasqyronin takimin e fundit të presidentit Hashim Thaçi me homologun e tij rus, Vladimir Putin.

Mbishkrimi “Veriu nuk është Krimea” është vendosur te rrethi në hyrje të Prishtinës. Dhe grafite të tjera janë vendosur me mbishkrimin “Vladimir Thaçi”.

Këto grafite kanë ardhur si reagim i takimit të Thaçit me presidentin rus.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
"Tash e 22 vite ushqehem me ndjenjën më të jashtëzakonshme…