Vritet me armë zjarri një shqiptar në Itali

19 gusht 08:42

Një shqiptar është vrarë me armë mbrëmë në Itali.

Mediet italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur në Castelnuovo Vai di Cecina, në provincën e Pizës. Persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të shqiptarit, identiteti i të cilit nuk është dhënë.

Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin dhe arrestimin e autorëve të kësaj ngjarjeje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot pritet të jetë shumë nxehtë, derisa në fundjavë pritet…