Vritet Oliver Ivanoviq

16 janar 2018 | 10:09

 

Kryetari i Iniciativës Qytetare, SDP, Olivier Ivanoviq është vrarë në Mitrovicën Veriore.

Vdekjen e tij e ka konfirmuar, kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Shyqyri Syla, njofton Klan Kosova.

“Olivier Ivanoviq është plagosur me armë zjarri para zyrave të selisë së partisë dhe ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal të Mitrovicës”, ka thënë Syla për klankosova.tv.

“Dyshohet se ai është vrarë nga një makinë në lëvizje”, ka shtuar a

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Burim Piraj, pronar i fabrikës "Meka", nëpërmjet një njoftimi në…