Vushtrri, aksident mes një kamioni të KFOR-it dhe një veture

01 tetor 2023 | 09:50

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në Vushtrri, ku është përfshirë një kamion i KFOR-it dhe një veturë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe policia, raporton “Epoka e re”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga Hasan Bello Një nga politikat e shtetit shqiptar në…