Vushtrria rrëmben talentin Dervishaj

09 korrik 14:51

Anëtarja e re e IPKO Superligës, Vushtrria është duke punuar intensivisht për të qenë skuadër stabile në elitë. Kjo skuadër ka arritur të rrëmbej talentin Besfort Dervishaj nga skuadra e Drenicës.

“Mesfushori defanziv i talentuar, 20-vjeçari nga Skenderaj fillon eksperiencën e re në Vushtrri. Ne i dëshirojmë shumë suksese”, thuhet në njoftimin e Vushtrrisë.

Vushtrria ka vazhduar kontratat me Djellon Dragusha dhe Daut Maxhunin, kurse e ka rikthyer edhe Kujtim Pantinën.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Bashkuara të Amerikës (ShBA) kanë apeluar tek autoritetet…