Wengeri, trajner i Bayernit?

26 nëntor 14:04

Arsene Wenger mund të emërohet para muajit janar trajner i ri i Bayern Munchen.

Në fakt, drejtuesit e Bayernit janë të pakënaqur me punën e Niko Kovaqit dhe janë shumë afër të shkarkojnë trajnerin kroat, pasi skuadra “bavareze” është e pesta në tabelë me nëntë pikë pas Borussia Dortmundit.

Wengeri gjatë verës u largua nga Arsenali dhe mediet gjermane bëjnë me dije se negociatat në mes trajnerit francez dhe drejtuesve të Bayernit kanë filluar.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me propozim të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe me…