Werneri nuk rinovon me Leipzingun

16 shkurt 13:04

Sulmuesi gjerman i RB Leipzig, Timo Werner, u ka dhënë shpresa ekipeve të mëdha evropiane, të cilat janë të interesua për shërbimet e tij.

Sipas “Daily Star”, Werneri ka refuzuar kontratën e re të skuadrës gjermane dhe është i gatshëm të largohet. Për të interesim kanë shprehur disa prej skuadrave më të mëdha evropiane si Liverpool, Manchester United, Chelsea, Real Madrid, Barcelona dhe Atletico Madrid. Kontrata aktuale e gjermanit me Leipzigun skadon në verën e vitit 2020.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Marrëveshja për demarkacion me Malin e Zi, pritet të ratifikohet…