Xhaka lë Botërorin pas, relaksohet në Dubai bashkë më familjen

13 dhjetor 2022 | 12:34

Pas skualifikimit të Zvicrës nga Kupa e Botës, lojtari i kombëtares helvete, Granit Xhaka ka vendosur të largojë mendjen duke u relaksuar me familjen e tij në një jaht në Dubai.

Mesfushori i Arsenalit është duke shfrytëzuar këtë moment larg futbollit, para se të rikthehet sërish në fushë.

Lajmin e kë bërë vetë të ditur ylli shqiptari, ku nëpërmjet Instagramit ka postuar foto së bashku me bashkëshorten dhe dy vajzat e tij.

 

Aaaa

 

Sw

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Duke marrë shkas nga Dua Lipa, rezulton se shkrimi i…