Berisha: Fort po u hatrojshin VV-ja me bo me i zanë tuj vjedhë

20 gusht 2023 | 23:37

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Bekë Berisha, ka shkruar një status ironik në Facebook pas arrestimit të dy zyrtarëve të lartë të Ministrisë së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) dhe një personi të afërt të Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, Ridvan Muharremin, si të dyshuar në aferat e vajit, grurit dhe sheqerit.

“Fort po u hatrojshin VV-ja me bo me i zanë tuj vjedhë”, ka shkruar Berisha në Facebook.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Kosovës në boks, Besim Brahimi ka bërë të…