Yanet Garcia, prezantuesja më joshëse në botë

22 janar 2018 | 12:16

Yanet Garcia cilësohet si moderatorja më seksi në botë. Ajo është nga Meksika dhe ju “çmend” me format trupore.

Është prezantuese e motit, ku edhe mbledh mijëra njerëz pranë ekraneve televizive gjatë kohës që ajo moderon.

Yaneti është aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale ku publikon imazhe të njëpasnjëshme me ndjekësit e saj, por pa dyshim se me anë të këtyre formave bombastike komentohet për çdo imazh të saj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nicolas Cage ka qenë një nga aktorët me më shumë…