Zabergja rikthehet te KEK-u

14 janar 15:54

Sulmuesi Enis Zabërgja është rikthyer në skuadrën e KEK-ut.

Klubi që bënë gara në Ligën e Parë e ka prezantuar sulmuesin me përvojë të madhe në futbollin e Kosovës.

Zabërgja në sezonin vjeshtor ka luajtur për Llapin, derisa në të kaluarën ishte pjesë e Hysit, Hajvalisë, Vushtrrisë, Drenicës dhe Trepçës.

/Epoka e re/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miliarderja më e vogël në botë, Kylie Jenner, duket se…