Zaha pritet t’i bashkohet Barcelonës

08 nëntor 16:56

Barcelona është duke studiuar me kujdes një mundësi për ta transferuar me parametra zero anësorin e Crystal Palace, Wilfried Zaha, kontrata e të cilit skadon në fund të sezonit.

Barcelona shquhet për këto transferime me zero kosto, ku Eric Garcia, Depay, Kessie apo Christensen ishin një ndër ta. Zaha është 29 vjeç dhe përshtatet shumë mirë me skemën e Barcelonës. Ai është një anësor i gjithanshëm dhe shumë i shpejtë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
09.11.2022 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Prishtinë 1.…