Zalgirisi barazon rezultatin ndaj Ballkanit

05 korrik 20:29

Skuadra mysafire Zalgirisit e barazoi rezultatin ndaj Ballkanit (1-1), në kuadër të Ligës së Kampionëve. Golashënues ishte Oliver Buff. Ndryshe skuadra kampione e Kosovës është dominuese në posedim të topit dhe rastet për gol, raporton “Epoka e re”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kampionia e Kosovës, Ballkani ka kalaur në epërsi ndaj skuadrës…