Zbulohet data e ‘rimeçit’ mes Usykit dhe Furyit

29 maj 2024 | 16:28

Ndeshja e dytë mes Oleksandr Usykit dhe Tyson Furyit është konfirmuar.

“TNT Sports” ka publikuar në rrjetet sociale se ndeshja e dytë mes tyre do zhvillohet këtë vit me datë 21 dhjetor. Ndeshja e tyre e parë që u zhvillua këtë muaj përfundoi me fitore të boksierit nga Ukraina, Usykit. Ai fitoi me vendim të gjyqatarëve.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, ka…