Zbulohet e ardhmja e Jamesit

11 dhjetor 17:47

Vazhdon të jetë e paqartë e ardhmja e mesfushorit kolumbian të Bayern Munchen, James Rodriguez.

Lojtarit i skadon afati 2-vjeçar i huazimit nga klubi spanjoll, Real Madrid për te gjigantët e Bayernit. Lojtari i cili ishte heroi i ekipit të tij kombëtar në Kupën e Botës 2014 në Brazil, duket i pakënaqur nga mbërritja e tij në “Allianz Arena” dhe kërkon të kthehet në Madrid në përfundim të kontratës.

Sipas “Marca”, bashkëvendësit e tij kanë dëgjuar të thuhen nga mesfushori “po kthehem te Real Madridi”. Kjo mesa duket tregon vullnetin e lojtarit për t’iu ribashkuar me ekipin madrilen, të presim nëse kjo është edhe dëshira e “Los Blancos”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës (MFSK), Burim Ramadani,…