Zëvendëskryeministri Hoxhaj relaksohet në malet e Sharrit

14 tetor 2018 | 15:51

Zëvendëskryeministri dhe zëvendëskryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver Hoxhaj, ka postuar një fotografi në llogarinë e vet në “Facebook”, ku shihet duke u relaksuar në malet e Sharrit.

“Shëtitje e këndshme në malet e Sharrit, para se të filloj me takimet e pasdites për zgjedhjet e brendshme të PDK-së nëpër degët e partisë në qytete të ndryshme. Ngjyrat e vjeshtës janë absolutisht të mrekullueshme në këtë pjesë të Kosovës”, ka shkruar Hoxhaj.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Milioneri Dan Bilzerian, që rrethohet nga modelueset dhe që është…