Zëvendësministri i Tregtisë, Bekim Jupa, bëhet ‘Sulltan’

05 janar 14:12

Zëvendësminsitri i Tregtisë dhe Industrisë në Qeverinë e Kosovës, Bekim Jupa, i cili është edhe edhe asamblist i Kuvendit Komunal në Gjakovë nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), ka postuar një fotografi me bashkëshorten e tij, Dijën, ku shihen në veshje të Sulltanit dhe Sulltaneshës.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur në takim Qamil Isufin, kryetar…