Zhduken dy vajza nga Peja

25 shtator 08:42

Dy vajza, njëra nga fshati Treboviq e tjetra nga Qyshku, janë zhdukur.

Rastet në polici i kanë bërë të njohura prindërit e tyre.

Rastet janë duke u hetuar, tha policia në raportin e saj 24-orësh.

PERSON I ZHDUKUR/Fsh. Treboviq dhe Fsh. Qyshk, Pejë (NN) 23.09.2022 – 07:00. Dy ankues meshkuj kosovar kanë informuar se vajzat e tyre  kosovare janë larguar nga shtëpitë dhe nuk janë kthyer më. Rasti është duke u hetuar.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një burrë në fshatin Trestenik të Pejës ka raportuar në…