Zhduket një grua nga Orllani i Podujevës

11 shkurt 2024 | 08:36

Më 9 shkurt një grua është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendodhjen e saj.

Rasti është hapur edhe në polici.

Policia thotë se ky rast është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Fsh. Orllan, Podujevë 09.02.2024 – 07:30. Më 10.02.2024 ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti në hetime.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sam Altman, pas dramës së vitit të kaluar me shkarkimet…