Zhduket një person në Pejë

09 nëntor 11:23

Policia e Kosovës ka njoftuar për një person të zhdukur në qytetin e Pejës.

Në raportin e PK-së thuhet se në rrugën “Gazmend Zajmi” një person është ankuar se vëllai i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

“Ankuesi mashkull K- shqiptar raporton se vëllai i tij  viktima mashkull K- Shqiptar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij”, thuhet në raportin e Policisë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
IPKO Superliga sot (e shtunë) sjell dy ndeshje derbi. Në…