Zhduket një vajzë në Pejë

03 gusht 14:31

Policia bën të ditur se dje një person në Pejë ka raportuar se vajza e tij dje është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Sipas raportit 24 orësh të policisë rasti është duke u hetuar.“Pejë 01.08.2019 – 21:00. Ankuesi mashkull K/shqiptar ka raportuar se vajza e tij femër K/Shqiptare, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një arbitre femër do të vendosë drejtësinë në ndeshjen që…