Zidane: Nuk me intereson ndeshja ndaj Barçës

15 dhjetor 13:13

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane nuk ka dashur të flas për ndeshjen e “El Casico”-s ndaj Barcelonës, pasi ai është i fokusuar vetëm në ndeshjen e radhës që Reali e zhvillon sonte ndaj Valencias.

“Pyetja është me vend dhe unë do të përgjigjem me të gjithë respektin. Mua si trajner i Realit të Madridit më intereson vetëm ndeshja e radhës dhe aspak ajo me Barcelonën. Pjesën tjetër do ta shohim pas kësaj ndeshjeje”, ka thënë Zidane.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rreth 1 700 infermierë të papunë dhe të punësuar në…