Zyrtare: Sahiti te Flamurtari

28 janar 2018 | 16:00

Futbollisti Samir Sahiti e ka zyrtarizuar transferimin në skuadrën e Vëllanzimit nga Gjakova.

“Edhe zyrtarisht jam pjesë e skuadrës së Flamurtarit nga Prishtina. Shpresoj shumë se Flamurtari do të jetë pjesë e Superligës edhe vitin tjetër. Falënderoj Gjakovë dhe tifozët, kurse kryesin e Vëllaznimit do ta falënderoj me vonë”, ka shkruar Sahiti në “Facebook”.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se është i…