Zyrtare: Shotani, trajner i Ballkanit

04 shkurt 15:07

KF Ballkani ka arritur marrëveshje me trajnerin Bekim Shotani, i cili në sezonin vjeshtor më plotë sukses e drejtoi skuadrën e Drenicës nga Skenderaj.

Lajmin për arritjen e marrëveshjes me trajnerin Shotani e ka bërë faqja zyrtare e skuadrës nga Theranda.

“Klubi ynë ka arritur marrëveshje me trajnerin e njohur Bekim Shotani, i cili viteve të fundit udhëhoqi klubet e njohura të Superligës si: Vushtrria, Trepça ‘89 dhe se fundmi edhe Drenicën. Trajneri nga e hëna do të drejtoj klubin dhe do të vazhdoj stërvitjet në Stadiumin e Qytetit në Therandë”, thuhet në njoftimin e KF Ballkani.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK),…