Zyrtare: Welbeck në Watford  

07 gusht 2019 | 16:53

Ish-sulmuesi i Kombëtares së Anglisë, Danny Welbeck është futbollist i ri i skuadrës së Watford.

“Goal” raporton se sulmuesi i bashkohet Watfordit si transfero i lirë, pasi i ka përfunduar kontrata me Arsenalin. 28-vjeçari ka luajtur edhe për Prestonin, Sunderlandin dhe Manchester United.

/Epoka e re/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjykata Penale e Shkupit ka dhënë mendimin lidhur me ish-pjesëtarin…