Zyrtarët e PDK-së shëtiten në natyrë (Foto)

11 mars 21:37

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, ka shfrytëzuar fundjavën për të bërë një shëtitje nëpër natyrë.

Veseli në këtë shëtitje, ka qenë i shoqëruar nga deputeti i PDK-së, Elmi Reçica, dhe ish-ministri i Ambientit, Ferat Shala, i cili edhe i ka bërë publike disa fotografi në profilin e vet në “Facebook”.

“Me miqtë e mi, Kadri Veseli dhe Elmi Reçica”, ka shkruar Shala në postimin e tij.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mijëra katalunas u mblodhën sot në Barcelonë, duke i kërkuar…