13 raste të reja me Covid

21 qershor 2022 | 12:01

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit nga 160 testime, 13 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin Covid-19 dhe nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Sot janë shëruar edhe katër qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 225.304.

Në total numri i rasteve aktive me Covid është 119.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jan Petrik nga Republika e Çekisë do ta gjykojë ndeshjen…