Berisha mund të rikthehet në Melbourne

22 shtator 2019 | 20:22

Sulmuesi shqiptar nga Kosova, Besart Berisha, mund të rikthehet sërish në skuadrën e Melbourne Cityt.

Kjo e fundit po e shesh ish-reprezentuesin e Shqipërisë dhe Kosovës si opsion të dytë pas Jamie Maclaren. 34 vjeçari, që ka fituar disa tituj në Australi në fanellën e Melbourne Victoryt dhe Brisbane Roarit, aktualisht është lojtar i lirë dhe është në kërkim të një klubi të ri që nga largimi prej Sanfrecce Hiroshima.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati për deputet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK),…