34 persona nuk i respektuan masat për parandalimin e pandemisë

19 prill 2020 | 12:27

Në raportin 24 orësh të policisë është bërë  me dije se dje 34 persona nuk kanë respektuar masat e vendosura nga qeveria për parandalimin e përhapjes së Covid-19.

Prizreni me 21 persona ishte qyteti që pati më së shumti njerëz që nuk e respektuan këtë vendim. Ndërsa Prishtina dhe Peja patën nga pesë persona, kurse dy persona janë nga Gjilani e një nga Mitrovica e Jugut.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti ka uruar…