35-vjeçarja shqiptare: Gjykohem se përdor lodra seksi

05 shkurt 08:21

Një 35-vjeçare nga Tirana ka treguar për “Enigmat e Hipokratit” në Euronews Albania se prej kohësh është pa një partner dhe kënaqësinë seksuale të munguar e ka gjetur te lodrat.

Ajo tregoi duke ruajtur anonimatin se ka pasur një partner, por jeta e ngarkuar profesionale nuk I ka lënë kohë të rigjejë dashurinë.

35-vjeçarja tha se duke përdorur lodrat e seksit, bazuar edhe në eksperiencat e mëparshme, merr të gjitha kënaqësitë që do të merrte edhe nga një mashkull.

VIDEO KËTU

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Hideya Tokiyoshi e filloi karrierën e tij si mësues i…