A duhej edhe një shtatore për presidenten Osmani? | Çka thotë deputetja e Listës Guxo?

14 shkurt 2024 | 22:25

Deputetja e Listës Guxo Jeta Statovci është pyetur në emisionin “Politiko” se a duhet të i vendoset një shtatore edhe presidentës Osmani.

Ajo ka lënë për të nënkuptuar se edhe presidentja Osmani do të duhej ta ketë një shtatore të tillë.

“Që të dy figurat që udhëheqin institucionet e vendit janë figura të cilat vlerësohen për integritetin e tyre për punën e tyre dhe ka edhe manifestime te tilla të cilat përcillen nga individë të caktuar”, tha ajo në Kanal10.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy persona, G.K (46-vjeç) dhe D.S (53-vjeç) janë ndaluar në…