Abbi e Anna së shpejti me duetin “Je t’aime”

12 shkurt 11:55

Këto ditë në Kosovë ka qëndruar modeluesja nga Zvicra, Bernadeta Anna Nikollbibaj, e cila kësaj radhe ka pasur një mision tjetër nga ai që jemi mësuar ta shohim, modelimi.

Kësaj radhe ajo ka realizuar një projekt muzikor-këngë në duet me reperin Abbi nga Mitrovica. Kjo këngë e cila mban emrin “Je t’aime”, është përgatitur komplet nga Abbi e Anna.

Mix & Master është realizuar nga “Radical Records”, kurse videoklipi nga Islam Beci. Kënga është e stilit Rap & Rnb dhe pritet të jetë njëri nga hitet e kësaj vere.

Lajme të sponsorizuara