Afrim Sylaj, komandant i Stacionit Policor në Suharekë

18 shkurt 11:21

Kapiten Afrim Sylaj është emëruar komandant i Stacionit Policor në Suharekë.

“Sot e kam uruar për detyrën e re, duke i uruar suksese në punë. Siguria e qytetarëve është prioritet edhe i institucioneve komunale, prandaj angazhimi i përbashkët nuk do të mungoj”, ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook” kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një polic është vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur…