Agim Bahtiri zyrtarisht i bashkohet Vetëvendosjes

23 gusht 16:39

Kryetari i Mitrovicës nga radhët e Aleancës Kosova e Re (AKR), Agim Bahtiri së bashku me qindra aktivistë të AKR-së i është bashkuar Lëvizjes Vetëvendosje (LV).

Agim Bahtiri ka qenë zëvendëskryetar i AKR-së dhe që dy mandate është kryetar i Mitrovicës.

/Epoka e re/ 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nismës Socialdemokrate sot i është bashkuar profesori universitar prof. ass.…